Лікування рогівки

Будова ока

Центр Клінічної Офтальмології може потурбуватися про здоров’я Вашої рогівки та зовнішніх покривів ока, включаючи склеру і кон’юктиву.

Проблеми, що вражають ці структури ока, часто виражені такими симптомами як почервоніння, біль та пониження зору. Захворювання рогівки та передньої камери ока можуть мати різні форми та наслідки. Наша команда знає, як допомогти Вам у кожному такому випадку.

Центр Клінічної Офтальмології лікує такі проблеми рогівки:

  • Неоваскуляризація рогівки або так зване – розростання рогівки
  • Дистрофія рогівки Фукса, яка може призвести до набряку рогівки після хірургії катаракти або незалежно від наявності хірургічного втручання
  • Керакотонус – дегенеративне захворювання рогівки, що може вразити людину ще у дитинстві або у юному віці
  • Рецидивуючий ерозійний синдром – хвороба, що виражена епізодичними болями в очах під час сну або після пробудження
  • Симптоми сухості та дискомфорту в очах, спричинені недостатнім виділенням сльозної рідини
  • Запалення повік, причиною яких можуть бути блефарит або мейбоміт, коли олія, що виробляється в повіках, не продукується у достатній кількості та не надходить до очей в оптимальному, нормальному режимі
  • Герпесні симплексні очні інфекції (такий вірус може викликати виразки навколо рота)

При помутнінні  рогівки, Центр Клінічної Офтальмології використовує різні види пластики рогівки за допомогою кератобіоімпланта.

Для попередження подальшого розвитку кератоконуса у Центрі Клінічної Офтальмології проводиться Cross linking рогівки. Суть метода крослінкінга рогівки (crosslinking method, UV-x-linking, С3-R, UVA method, сCCL method) – фотополімеризація волокон строми за допомогою взаємодії фотосенсибілізуючої речовини та штучного світла УФ-спектру. При цьому, фотосенсибілізуючою речовиною виступає рибофлавін (вітамін В).

  Кожен пацієнт Центру Клінічної Офтальмології ретельно обстежується одним або декількома лікарями. Після чого, наша професійна команда створює індивідуальний план лікування, який ґрунтується на найновіших видах терапії. Мета наполегливої праці Центру Клінічної Офтальмології  запобігти прогресуванню захворювань рогівки і зовнішніх оболонок ока; покращити зір; забезпечити найкращу допомогу пацієнтам!