Про клiнiку

Центр Клінічної Офтальмології – це спеціалізований офтальмологічний центр, який володіє унікальними для України можливостями у вирішенні проблем зору. Це прогресивна офтальмологічна клініка нового покоління, де проводяться усі види діагностики та лікування хвороб очей: мікрохірургія, лазерні та терапевтичні процедури.

В 2018 році Центр Клінічної Офтальмології відкрив свої двері для пацієнтів у новому сучасному приміщенні для надання спектру послуг із діагностики та лікування зору у дорослих і дітей. Центр організований за високими стандартами, згідно із європейськими протоколами щодо надання медичних послуг. Але, водночас, керівництво клініки намагалося зробити приміщення комфортним і приємним для перебування. Адже нашій команді дійсно важливо, щоб пацієнти відчували нашу турботу та були налаштовані на позитивні зміни!

Головною перевагою ЦКО є рівень професіоналізму та досвід роботи персоналу.

Тут консультують і проводять операції лікарі офтальмологи вищої категорії, кандидати медичних наук, в здобутках яких – наукові публікації, патенти на винаходи. Багаторічний досвід і знання дозволяють досягти максимально можливих результатів, навіть в складних випадках. Окрім того, наші лікарі офтальмологи постійно відвідують міжнародні конференції та форуми, що гарантує Центру Клінічної Офтальмології швидке освоєння й упровадження найновітніших методів лікування.

Команда офтальмологів-професіоналів, що працюють в нашому центрі, має більше 15 років досвіду.

Іншою рівноцінно сильною стороною клініки є постійне впровадження нових методик та обладнання.

Наша клініка володіє передовим медичним і офтальмологічним обладнанням, а також інструментарієм від відомих світових виробників. Ми пишаємося тим, що одними із перших привозимо в Україну пристрої, здатні в рази підвищити результативніть лікування очей! Також наші постійні дослідження у сфері прогресивного офтальмологічного обладання націлені на те, щоб зробити безпечними найризикованіші із операцій, підвищити рівень комфорту та швидкість відновлення наших пацієнтів!

Центр Клінічної Офтальмології турбується про те, щоб усі ліки та витратні матеріали, котрі використовуються у процесі лікування, відвопідали найвищим вимогам!

Окрім того, у ЦКО ефективно функціонує дитяче відділення, де навіть новонароджені і діти віком до 18-ти років отримують як хірургічне, так і консервативне лікування очей.

Обираючи Центр Клінічної Офтальмології, Ви гарантуєте собі якісне обслуговування та успішне лікування!

Центр Клінічної Офтальмології:

Професіоналізм – наше кредо. Пацієнт – наш пріоритет!