Обладнання

 
Pentacam AXL Wave

Виявлення ранніх змін при захворюваннях ока – це запорука збереження ясного зору та попередження сліпоти для мільйонів пацієнтів по всьому світі. Досконале дослідження параметрів очей тепер можливе за допомогою приладу Pentacam AXL.

Тонометр Icare ic100

У Центрі Клінічної Офтальмології Ви маєте можливість виміряти свій внутрішньоочний тиск (ВОТ) за допомогою приладу нового покоління ICARE . Є модель для професійного застосування ICare ic 100 та для домашнього застосування ICare Home.

Кераторефрактометр Topcon KR-800

Кераторефрактометр застосовується для визначення рівня заломлюючої здатності оптичних середовищ ока. Цей вимір називається авторефрактометрія. За допомогою нього визначається ступінь оптичних порушень зору.

Центр Клінічної Офтальмології використовує для вимірювання авторефрактометрії кератофрактометр KR-800 від компанії Topcon (Японія), який надає високоточні дані завдяки технології Rotary Prism.

Операцiйний мікроскоп Topcon OMS-800

Інноваційне обладанання, котре застосовується для проведення офтальмологічних операцій. Високі технічні характеристики мікроскопа Topcon OMS-800 OFISS та чіткість оптичного зображення, яке він надає, гарантують найвищі з можливих рівнів безпеки та точність операції! Центр Клінічної Офтальмології в обов'язковому порядку застосовує цей мікроскоп під час проведення вітреоретинальних операцій та екстракції катаракти.

Ендотеліальний мікроскоп Topcon SP-1P

Едотеліальний мікроскоп дозволяє визначити ступінь пошкодження очей зовнішніми факторами, такими як: попередні операції, хімічні речовини, опіки, травми або – повітронепроникні лінзи. Також дане тестування необхідне перед проведенням операції катаракти та після неї.

Комп'ютеризований фороптер Topcon CV-5000

Головна перевага комп'ютеризованого фороптера Topcon CV-5000 – висока швидкість зміни лінз. Це допомагає значно знизити напругу очей пацієнта під час підбору корегуючих лінз. А також підвищує зручність при обстеженні. Завдяки діагностиці на фороптері, найкраща лінза буде обрана вже за 5-10 хвилин!

Лазерна система для лікування глаукоми CYCLO G6

Високоточна, ефективна та безпечна лазерна система для лікування глаукоми будь-якого виду та стадії. За допомогою двох зондів, які мають різне призначення та можливості, дане устаткування є універсальною антиглаукомною системою. Завдяки своїм технологічним перевагам, це обладнання гарантує швидке відновлення після процедури та високі показники успіху у відновленні здоров'я зору!

Оптичний когерентний томограф DRI OCT Triton plus

Оптичний когерентний томограф DRI OCT Triton plus від компанії Topcon – першій у світі томограф для одночасного сканування переднього та заднього відрізків ока з частотно-модульованим джерелом (Swept Source).

Автоматичний периметр Perimat та Peristat Rodenstock

Завдяки автоматизованій адаптації до реакції пацієнта, система здатна оптимізувати всі тимчасові параметри з повною достовірністю результатів. У результаті вимірювань, стають очевидними патології різних структур ока та реальний стан зорового поля пацієнта. Це, у свою чергу, допомагає точно діагностувати різні хвороби очей.

Система для факоемульсифікації та вітректомії CONSTELLATION

Дана установка дає високу продуктивність і дозволяє проводити комбіновані хірургічні операції сітківки і катаракти.
Система CONSTELLATION забезпечує лікарів усіма необхідними даними у режимі реального часу. Окрім того, вона оснащена високошвидкісними зондами. Все це підвищує рівень контролю та ефективності дійсно складних офтальмологічних операцій.

Лазер-фотокоагулятор 532 нм PUREPOINT

Система, яку називають - "лабораторія катаракти". Також цей апарат, на сьогоднішній день, є найбільш простим та ефективним методом лікування відшарування сітківки. Це перший автономний фотокоагулятор із мультифункціональним оснащенням та системою голосового підтвердження.

Пневмотонометр TOPCON 800

Безконтактний автоматичний тонометр CT-800 призначений для вимірювання внутрішньоочного тиску методом аппланаціі рогівки потоком повітря з поправкою на дані пахіметрїї. Це допомагає вимірювати та контролювати внутрішньоочний тиск, що є необхідною умовою для вирішення багатьох проблем зору.

Ультразвукова система OPTIKON HiScan

Точність, універсальність, надійність і простота, разом із функціональним дизайном роблять цей інструмент унікальним серед подібних моделей інших виробників. Ультразвукова система HiScan дозволяє детально візуалізувати передню і задню камери ока, що допомагає лікарям виявити наявні проблеми зору та розробити ефективний план для їхнього лікування.

TruScan 577 жовтий патерний лазер

Обладнання, яке просунуло лазерну офтальмологію далеко на крок вперед. Жовтий патерний лазер TruScan допомагає у боротьбі із такими серйозними захворюваннями очей як глаукома, патології макули, різні види ретинопатії, хвороби сітківки. Процедура абсолютно безпечна і рекомендована навіть тим пацієнтам, хто вже проходив лікування із застосуванням іншого лазерного обладнання.