Ультразвукова система OPTIKON HiScan

HiScan OPTIKON (Італія) – це сучасне діагностичне обладнання для проведення ультразвукового дослідження переднього і заднього сегмента ока. Точність, універсальність, надійність і простота, разом з функціональним дизайном роблять цей інструмент унікальним серед подібних моделей інших виробників. Він є незамінним помічником команди Центру Клінічної Офтальмології при плануванні хірургічних операцій для вирішення різних проблем зору!

Ультразвукову систему HiScan використовують для таких типів вимірювання:

– Проведення ехографічних досліджень очного яблука

– Вимір осьової довжини ока

– Біометрія

– A, B сканування

– Розрахунок емметропічних параметрів для встановлення інтраокулярної лінзи (ІОЛ) після видалення катаракти

– Ультразвукова біомікроскопія ока, що допомагає з мікронною точністю визначити лінійні та кутові параметри внутрішніх структур ока і патологічних новоутворень

Значення вимірювань для діагностики та переваги обладання

  • HiScan є автономною системою, яка працює на базі сучасного програмного забезпечення.
  • Система HiScan відрізнається ультразвуком високої частоти, що дозволяє детально візуалізувати передню і задню камери ока, провести якісну і кількісну оцінку його структур, уточнити просторові взаємини рогівки, циліарного тіла, райдужки, кришталика. Ця інформація допомагає визначити різні патології та планувати ефективне лікування.
  • Обладнання оснащене повним спектром зондів, що допомагає провести якісну ехографію.
  • Система оснащена особливими зондом та датчиком для фіксування патологій сітківки та хоріоїдеї.
  • HiScan є єдиним ультразвуковим обладнанням із інтегрованою 3D системою для візуальної реконструкції переднього та заднього сегмента ока.
  • Цифровий запис ехографічного відео дозволяє аналізувати рухи очного яблука, такі як, наприклад, скорочення циліарних м'язів під час розміщення кристалічної лінзи або ІОЛ.
  • Після обстеження усі дані стосовно кожного пацієнта зберігаються, що полегшує та скорочує час наступних обстежень.

Широкий спектр діагностики, об'єктивність і висока інформативність даних при використанні HiScan OPTIKON, забезпечують своєчасну і якісну діагностику захворювань очей. Якщо для з’ясування стану здоров’я своїх очей Ви обрали нашу клініку, то Ви обов’язково пройдете ультразвукове дослідження із застосуванням цього прогресивного пристрою! Оскільки Центр Клінічної Офтальмології відніс його до комплексу обов’язкових тестувань!