Лазерні методи лікування

Існує кілька типів лазерної хірургії, що використовуються для лікування різних видів та стадій глаукоми.

Які проблеми вирішує лазерне лікування глаукоми?

Лазерні операції для лікування глаукоми допомагають на довгий час значно знизити внутрішньоочний тиск. Тривалість ефекту після процедури залежить від типу застосованої лазерної хірургії, типу глаукоми, віку пацієнта та багатьох інших чинників. Деяким особам може знадобитися повторна процедура для кращого контролю внутрішньоочного тиску.

Вид та призначення лазерних операцій для лікування глаукоми

  • Селективна лазерна трабекулопластика (СЛТ). Лазер, котрий використовується у такому випадку, представляє собою світловий промінь високих енергій, орієнтованих на дренажний кут ока. Він опрацьовує клітини вибірково, залишаючи недоторканими ті частини трабекулярної сітки, які не планувалося обробляти. З цієї причини, селективну лазерну трабекулопластику можна безпечно повторювати. СЛТ, також, може бути альтернативою для тих пацієнтів, хто безуспішно використовував ліки та мусить і далі застосовувати їх постійно для зниження внутрішньоочного тиску. 

Для виконання даної процедури у Центрі Клінічної Офтальмології застосовують жовтий патерний лазер.

  • Лазерна периферична іридотомія (LPI). Застосовується для лікування закритокутової глаукоми та, у випадку анатомічно вузького кута ока, та інших її видів.

Закритокутова глаукома виникає, коли кут між райдужною оболонкою та роговицею занадто малий. Це призводить до того, що райдужка перекриває дренажний кут, збільшуючи внутрішньоочний тиск. Принцип LPI – це утворення невеликого отвору в райдужній оболонці, що допомагає дренажу рідини в оці.

Для виконання даної процедури у Центрі Клінічної Офтальмології застосовують жовтий патерний лазер.

  • Лазерна циклофотокоагуляція. Циклофотокоагуляція - допомагає знизити кількість внутрішньоочної рідини в оці, руйнуючи частину циліарного тіла, що виробляє цю рідину. Така операція, як правило, призначається у випадках підвищеного внутрішньоочного тиску, якщо інші традиційні методи лікування, включаючи хірургічні операції із метою налагодження дренувальної системи ока, не дали належного результату або не могли бути проведені через певні протипокази.

Для отримання більш детальної інформації з приводу лазерних методів лікування глаукоми можно перейти за посиланням – лазерне лікування глаукоми.

Загальні відомості про підготовку та поведінку після процедури можна дізнатися за посиланням лазерні методики лікування.

 

Центр Клінічної Офтальмології зацікавлений у тому, щоб уникнути будь-яких негативних аспектів лікування та забезпечити пацієнту максимальний комфорт під час процедур. Тому наша клініка проводить лазерне лікування на новітньому, безпечному обладнанні, яке гарантує повний контроль за інтенсивністю та тривалістю роботи лазера. Ваша задача – обговорити із нами усі питання чи зауваження щодо очікуваної процедури та загального стану Вашого здоров’я, включаючи перелік усіх ліків, які Ви приймаєте.