Катарактальна хірургія

Катаракта – це помутніння кришталика (оптичної лінзи ока), у результаті чого настає поступове зниження зору, яке неможливо відкорегувати окулярами. В основному, випадки катаракти пов’язані із процесом старіння, але інколи – навіть у новонароджених може бути виявлене це захворювання.

Катаракта – це помутніння кришталикаСимптоми

Залежно від типу захворювання, пацієнт може відчувати різні розлади зору, але найбільш поширеними симптомами катаракти є:

  • Розмитий зір
  • Надмірна чутливість до світла та відблисків
  • Двоїння предметів
  • Необхідність використання яскравого світла для читання та роботи із дрібними деталями
  • Зменшення контрастності кольорів

Якщо помутніння кришталика знаходиться за межами зорової зони, то людина може не помічати жодних симптомів, але із часом вони дають про себе знати більш виражено.

Фактори ризику та причини катаракти

Викликати або прискорити розвиток катаракти можуть такі фактори ризику:

  • Похилий вік
  • Цукровий діабет
  • Високий індекс маси тіла (ожиріння)
  • Хімічні опіки
  • Фізичні травми очей

    Згідно із останніми дослідженнями, катаракта є причиною сліпоти у 51% випадків у світі, що складає близько 20 мільйонів людей. Нажаль, одночасно із зростанням тривалості життя, збільшується кількість людей, страджаючих від катаракти і надалі ці показники будуть зростати.

Центр Клінічної Офтальмології пропонує послуги для вирішення проблеми зору

Ефективне лікування катаракти та відновлення зору може забезпечити лише хірургічна операція ока. Змутнілий кришталик видаляють і замінюють штучною прозорою лінзою. Головне, вчасно звернутись до офтальмолога та зважитись на необхідну операцію, не чекаючи значного зниження зору. Адже із часом «ядро» катаракти стає твердішим, і це набагато ускладнює діагностику, а також розрахунок штучного кришталика, впливає на процес і тривалість операції та знижує шанс відновлення високих зорових показників після хірургічної допомоги.

Центр Клінічної Офтальмології приділяє велику увагу деталям, адже саме вони є основою успіху. Комплексна діагностика зору, а не тільки встановлення діагнозу «катаракта», допомагає виявити супутні захворювання ока, про які Ви можете навіть не здогадуватись. Супутні захворювання катаракти виявляються дуже часто і грають суттєву роль у прогнозі щодо зорових функцій після операції. Оперативне лікування катаракти, яке відбувається без належного обстеження, навіть на сучасному рівні, є провокуючим фактором розвитку або загострення інших захворювань (глаукома, макулярний набряк, відшарування сітківки, набряки рогівки та інше). Саме тому важливо виявити ці захворювання та обрати правильну тактику ведення пацієнта аби вчасно почати належне лікування. Для забезпечення всих цих умов, наша клініка оснащена сучасним обладнанням, що гарантує швидку, якісну, детальну діагностику. За здоров’я Ваших очей відповідає наша висококваліфікована команда медперсоналу, яка має великий досвід правильного виконання досліджень та їх інтерпретації. Завдяки цьому, Центр Клінічної Офтальмології розробляє успішні тактики проведення лікування катаракти та інших захворювань очей.

Оперування катаракти проходить у сучасній операційній із новітнім обладнанням та використанням виключно високоякісних сертифікованих матеріалів. Усі офтальмохірурги Центру Клінічної Офтальмології мають вищу лікарську категорію, вагомий досвід та постійно вдосконалюють свої знання та вміння. Кожна офтальмологічна операція проходить під пильним наглядом досвідченого лікаря-анестезіолога.

    Після видалення катаракти в Центрі Клінічної Офтальмології, Ви отримуєте післяопераційний пакет препаратів, детальні інструкції із їх використання та правила поведінки у реабілітаційний період.

    У вартість операції включено три обов’язкові підсумкові огляди, а, окрім того, – огляди за потребою (при наявності ускладнень).

 

Наша команда налаштована на те, щоб перебування у нашій клініці було для Вас максимально комфортним і приносило лише відчуття турботи та відновлення.