Передопераційні обстеження

 

Здоров’я наших очей безпосередньо пов’язане з усім організмом.

Перед проведенням офтальмологічної операції, Центр Клінічної Офтальмології має бути забезпечений усією інформацію про стан Вашого здоров’я, оскільки певні фактори мають суттєвий вплив на перебіг хвороби та вибір тактики лікування. Наприклад: запальні процеси, декомпенсація цукрового діабету – можуть спровокувати серйозні післяопераційні ускладнення. Це пов’язано із тим, що, під час операції, пацієнту вводять в око та вену препарати, котрі здатні впливати на увесь організм в цілому. Тому, якщо загальний стан здоров’я людини є нез’ясованим, вже під час хірургічного втручання, можуть виникнути непередбачувані ситуації, здатні поставити у глухий кут і хірурга, і анестезіолога. Тому так важливо пройти усі необхідні аналізи перед операцією!

Центр Клінічної Офтальмології звертає Вашу увагу!

Необхідні аналізи та дослідження можуть бути проведені по місцю проживання або у будь-якому комерційному мед-закладі не пізніше, аніж за 1 місяць до дня проведення операції!

Центр Клінічною Офтальмології зазначає!

Першої ознакою професійності лікаря та офтальмологічної клініки, до яких Ви звернулись є відчуття, що здоров’я Ваших очей, а також Ваше здоров’я та безпека в цілому поставлені в преорітет!

Зразок аналізів, які Ви повинні сдати перед будь-якою офтальмологічною операцією, Ви можете заватажити для друку ТУТ!