Cистема VERION (Alcon)

Cистема VERION була розроблена компанією Alcon (США) для проведення екстракції катаракти із імплантацією інтраокулярної лінзи. VERION допомагає точно провести розрахунки та планувати операцією із видалення катаракти.

Лікування катаракти вимагає точних розрахунків та розуміння індивідуальної ситуації конкретного пацієнта. Це операція, яка представляє собою заміну помутнілого кришталика штучним (ІОЛ). І тут існує безліч варіантів припущення помилки, яка може спровокувати серйозні ускладення, здатні вплинути на якісні та кількісні характеристики зору! Водночас – тільки хірургічна операція допомаже врятувати зір, якщо йому загрожує катаракта. Саме катаракта є причиною сліпоти у 51% випадків у світі!

Враховуючи небезпеку цієї хвороби та розуміючи усі тонкощі проведення екстракції катаракти, Центр Клінічної Офтальмології намагається забезпечити своїх пацієнтів найсучаснішим та найпрогресивнішим обладнанням. Обладнанням, котре знижує ризики, суттєво покращуючи клінічну ситуацію в цілому! Система VERION – це яскравий представник саме такої серії пристроїв!

Систему VERION використовують для проведення таких вимірювань:

 • Динамічна кератометрія
 • Пупіллометрія  (тобто визначення величини зіниці та динаміки її зміни)
 • Визначення положення зорової осі
 • Виявлення характерних особливостей райдужної оболонки
 • Обстеження зони лімба та судин склери

Cистема VERION розроблена для вимірювань, необхідних при проведенні операції із видалення катаракти

Значення вимірювань для діагностики та переваги обладнання

 • Мінімізування помилок транскрипції даних, а також індивідуалізація плану операції
 • Поліпшення клінічної ефективності, починаючи від діагностики до розробки детальних інструкцій для проведення операції із видалення катаракти
 • Збільшення точності розрахунків торичних та мультифокальних лінз
 • Завчасне виявлення та попередження можливих ускладень, пов’язаних із операцією
 • Покращення результату, тобто – високі показники відновлення зору
 • Система інтегрується із операційним мікроскопом LX3 компанії Alcon та лазерами, представленими у Центрі Клінічної Офтальмології, що допомагає повністю контролювати операційний процес

Центр Клінічної Офтальмології наголошує! Чим раніше буде виявлена катаракта, тим кращі будуть показники відновлення зору після операції. Оскільки із часом “ядро” катаракти стає твердішим, це значно ускладнює діагностику і розрахунки штучного кришталика (ІОЛ). Окрім того, катаракта часто є провокатором супутніх захворювань ока, котрі також потрібно врахувати при плануванні операції! Тому, не дивлячись на усі переваги сучасних методів лікування, головною запорукою здоров’я Ваших очей залишається своєчасна діагностика зору (1 раз на 6 місяців), особливо при досягненні віку 45 років і більше!